На Львівщині вакансії працедавці пропонують навіть з житлом

09 Липня 2024, 16:17
Директор ЛОЦЗ Василь Барилюк 473
Директор ЛОЦЗ Василь Барилюк

Середній розмір заробітної плати у заявлених пропозиціях роботи майже на 20 відсотків більший, аніж було у цей час торік. 

Про це Район.Буськ дізнався від Буського відділу Золочівської філії Львівського обласного центру зайнятості.

 

У розпал літа за сприяння Львівської обласної служби зайнятості працедавці регіону шукали претендентів для укомплектування 13,7 тисяч вакансій, з яких 10,6 тисяч надійшли за формою 3-ПН. Середній розмір заробітної плати у заявлених пропозиціях роботи становив 13 755 гривень, що на 2 473 гривень більше, аніж було у цей час торік.

Як свідчить аналіз, бракує працівників у різних сферах економіки, у тому числі у промисловості, комунальному господарстві, торгівлі, транспорті, медицині, освіті тощо. Найбільше актуальних вакансій зафіксовано для представників таких професій як швачка, водій автотранспортних засобів, кухар, продавець продовольчих товарів, продавець-консультант, підсобний робітник, кухар, офіціант та ін.

Окрім пошуку працівників на заявлені вакансії, служба зайнятості пропонує працедавцям декілька програм, спрямованих на збереження кадрового ресурсу, створення нових робочих місць і розвиток бізнесу. Для прикладу, за двома компенсаційними механізмами понад 600 суб’єктам господарської діяльності відшкодовує витрати за працевлаштування 953 безробітних, 258 фірмам і компаніям виплачує компенсацію за забезпечення роботою 348 вимушено переміщених осіб, 12 працедавцям через службу зайнятості повертають кошти за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ групи. 

«Загалом у січні-червні поточного року нам вдалося працевлаштувати 7,8 тисячі жителів області, 600 осіб залучити до виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру, 1,8 тисяч – до суспільно корисної праці, 2,8 тисячі безробітних охопити професійним навчанням, видати 995 ваучерів для підвищення рівня компетенції або здобуття фаху», – повідомив директор ЛОЦЗ Василь Барилюк.

За його словами, в арсеналі служби – 250 вакансій з наданням житла. Найбільше таких пропозицій у Львівській територіальній громаді (180). Для прикладу, помешкання та зарплату у розмірі 30 тисяч гривень у Червоноградській громаді пропонують грибоводам. У Львівській громаді на 25 тисяч гривень шукають швачок, малярів, друкарів офсетного плоского друкування, налагоджувальників поліграфічного устаткування, слюсарів з механоскладальних робіт, столярів. У Стрийській громаді роботу, житло і 20 тисяч зарплати пропонують ерготерапевту, токарю-карусельнику та фізичному терапевту.

Коментар
17/07/2024 Середа
17.07.2024
16.07.2024