Відзнакою «Почесний захисник України з Красненської громади» посмертно нагородили 34 воїнів

23 Січня 2024, 08:48
34 мешканці Красненської громади загинули на війні 1049
34 мешканці Красненської громади загинули на війні

У Красному у День Соборності провели церемонію нагородження відзнакою «Почесний захисник України з Красненської громади» (посмертно) військових, які боронили незалежність України. Такі нагороди отримали 34 мешканців громади, які загинули в російсько-українській війні.

Про це повідомляє Район.Буськ.

У понеділок, 22 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності України у Красненській школі №1 представники духовенства, селищної ради, родин захисників, педагоги вшанували пам’ять загиблих Героїв з Красненської громади.

Урочистий захід до Дня Соборності цьогоріч у Красному відбувся у незвичному форматі під назвою «Україна та її новітні Герої»:  громада вшанувала  земляків, котрі поклали свої життя на вівтар незалежності нашої держави.
Селищний голова Роман Фурда вручив  відзнаки родинам загиблих бійців.

Ця відзнака є найвищою нагородою Красненської селищної ради.  Над її розробленням працював секретар виконавчого комітету Красненської селищної ради Богдан Глова.
У коментарі для Район.Буськ голова селищної ради Роман Фурда зазначив, що для кожного військового нагорода є найвищою оцінкою їхньої мужності. 
«На жаль, цю нагороду ми передали посмертно. І немає слів, які можуть забрати від родин  біль їхніх втрат. Але пам’ять про наших Героїв маємо зберегти і ми – як громада», – наголосив він. 
 
Встановлення рішенням виконкому найвищої нагороди Красненської селищної ради і відзначення нею загиблих військових– це лише один з кроків для їхнього гідного вшанування. Імена Героїв мають бути закарбовані в пам'яті вдячних земляків. Тож у громаді передбачено встановлення меморіальних таблиць у населених пунктах, школах. На етапі проєктування Алея Героїв, яку планують облаштувати в комплексі з існуючим пам'ятником «Борцям за волю України». А ще освітяни візьмуться за написання Книги пам'яті про своїх Героїв.
Коментар
20/04/2024 П'ятниця
19.04.2024