Красненські пластуни запалили «Повстанську ватру»

03 Листопада 2023, 20:29
Учасники акції «Повстанська Ватра» 413
Учасники акції «Повстанська Ватра»
 
Цьогорічна «Повстанська ватра» об’єднала у Красному гарячі серця небайдужих пластунів, їх наставників, педагогів та пласт-приятелів. 
 
Про це інформує на своїй фейсбук-сторінці Красненська селищна територіальна громада.
 
У п'ятницю, 3 листопада, у Красненському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 під керівництвом директора школи Ірини Волос та пластунки сеньйорки  Людмили Гураш відбувся тематичний захід «Повстанська ватра», присвячений 105-й річниці утворення ЗУНР.
 
Участь у заході взяли селищний голова Роман Фурда, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, отець Володимир Целень,  пластуни, школярі та педагоги.
 
Історик за фахом, секретар виконавчого комітету Богдан Глова розповів про важливий період українського державотворення, який розпочався з Листопадового Зриву, чого вдалося досягти УНР та ЗУНР, та чим усе закінчилося. А також мова йшла про визначних діячів УНР та ЗУНР, зокрема славного уродженця Бущини Євгена Петрушевича. 

Далі захід продовжився на подвір’ї школи біля Повстанської ватри. Тут спільно із настоятелем місцевого храму св.Ольги о.Володимиром присутні помолились.

Учасників акції привітав селищний голова Роман Фурда, який зазначив, що Красненська школа №2 є осередком виховної пластунської діяльності, подякував дирекції школи, вчителям, батькам та школярам за те, що  продовжують традиції та беруть активну участь у патріотичних заходах. 

Урочисто запалили повстанський вогонь – «Ватру» селищний голова Роман Фурда, директор школи Ірина Волос та бунчужний пласту станиці Красне Василь Фтомович.
Вогонь зігрівав не тільки руки патріотів, а й запалював їхні серця. Тож усі разом співали повстанські та стрілецькі пісні.

Коментар
17/07/2024 Середа
17.07.2024
16.07.2024